Size bir telefon kadar yakınız
0216 361 6162
Dil Seçin
trende

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

ARABANIZIN YAŞAMI

1946’dan beri RAVENOL olarak tescilli olan Almanya’nın Ravensberger Schmierstoffvertrieb GmbH, pazardaki en teknolojik motor yağı, ATF ve Yağlama Maddelerini üreten inovasyonda öncü olmuştur. RAVENOL, Avrupa genelindeki otomotiv yağlarında tanınmış bir liderdir, motor yağları, otomatik şanzıman yağları ve diğer birçok yağlama maddesi için en son Avrupa ve İthalat otomobil kalite standartlarını karşılar ve aşar. Önde gelen Avrupalı ​​ve İthalatçı otomobil üreticileri tarafından düşük emisyonlu, optimum yakıt ekonomisi ve maksimum motor koruması tarafından belirlenen performans gereksinimlerini karşılayan motor yağları ve şanzıman yağları üretmeyi başardılar. RAVENOL ayrıca Daimler Mercedes Benz, Volkswagen, Audi, BMW, Porsche, Volvo, ZF, Man, Scania, MTU, Deutz, Cummins ve diğerleri gibi otomobil, kamyon ve motor üreticilerinden resmi onaylar aldı. RAVENOL Germany web sitesini ziyaret etmek için buraya tıklayın.

RAVENOL, motor sporları yarışlarına başarılı bir şekilde dahil olan uzun bir geçmişe sahiptir. Avrupa çapındaki yarış takımları, rekabet avantajı sağlamak için RAVENOL yarış yağlarına güveniyor. Yarış yağları, Avrupa’nın en zorlu yarış devrelerinde sayısız yarış kazandı. RAVENOL ürünleri dünya genelinde 80’den fazla ülkede sunulmaktadır ve satılmaktadır.

Resmi fabrika Onaylar

RAVENOL ürünlerinin en yüksek kalite spesifikasyonlarına uygun olduğunu söylemeye gerek yok. Ürünleri API, listelenen NMMA ve her yıl yayınlanan DEKRA onay listesinde her zaman bulunur. Ravensberger Schmierstoffvertrieb GmbH, ISO / TS 16949’a göre sertifikalandırılmıştır. RAVENOL, resmi fabrika O.E. Audi / VW, BMW, Cummins, Chrysler, Detroit Dizel, Genel Motorlar (GM), Mercedes-Benz, MACK, MAN, MTU, Porsche, Renault, Steyr Motors gibi dünyanın önde gelen üreticilerinden onaylar, TATRA, Volvo, ZF ve daha fazlası!

RAVENOL YARIŞ

RAVENOL, günümüzde mevcut olan en gelişmiş yağlama maddelerini geliştirmek için üreticiler, yarış mühendisleri ve sürücülerle birlikte çalışmaktadır. RAVENOL ile European Motorsport arasındaki bu yakın bağlantının bir sonucu olarak, 2014 yılında Hockenheimring GmbH ile ortak bir ortaklık kurdu! 2004’ten bu yana RAVENOL markası neredeyse her Avrupa Motor Sporları formunda sağlam bir şekilde kurulmuştur. İlk olarak ulusal touring otomobil serisine girdikten sonra, yıllar geçtikçe faaliyet alanları, RAVENOL’un şu anda çok çeşitli kategorilerde hem ekiplere hem de dizilere Teknik İş Ortağı olduğu noktaya giderek artmıştır.

RAVENOL yarış yağları, Avrupa motor sporları endüstrisinde, özellikle çok sayıda motor ve şanzıman üreticisinden büyük saygı görüyor. Çeşitli serilere, özellikle RAVENOL’un resmi ortak olduğu FIA Formula 3 Avrupa Şampiyonası’na devam eden teknik destek sağlanmaktadır. Bugün gittikçe artan sayıda yarış ve ralli takımları ve dizileri tarafından kullanılıyor: ADAC Formel Masters, GT Masters, Procar, WTCC, Spor ve Salon Araba Yarışı, Rallying, Kamyon Yarışı ve Motokros.

YUKARIDA KALAN BİR KESİM
RAVENOL, kendi tescilli karışımını ve yağlama maddesi markasını en yüksek Avrupa O.E ile karıştırır ve şişeler. Almanya’da kendi rafinerisi ve fabrikasında bulunan standartlar. Günümüzde çoğu motor yağı ve şanzıman yağı, aslında şişede gösterilen marka tarafından üretilmemektedir. Kalitenin üzerindeki fiyatlara odaklanan birçok petrol şirketi, genel bir yağ türüne sahip olup onlar için rafine edilmiş ve şişelenmiştir. Bu RAVENOL sıvıları için geçerli değildir. RAVENOL, toplam kalite kontrolünü sağlamak için kendi yağlarını ve sıvılarını üretmeleri ve harmanlamaları bakımından benzersizdir.

HEMEN ARA